Меню
Ваша картка

ОплатаБанківський переказ (для юридичних осіб)


Якщо Ви вирішили оплатити Ваше замовлення за допомогою банківського переказу, то під час оформлення замовлення Вам необхідно вибрати тип оплати «Банківський переказ» і заповнити рекомендовані поля. 
Щойно Ваше замовлення буде оформлене, наш менеджер зв'яжеться з Вами за телефоном для підтвердження замовлення та відправлення Вам рахунку по факсу або ж на Ваш e-mail.
Оплата за безготівковим розрахунком відбувається з розрахункового рахунку Вашої фірми.
При виборі безготівкового способу оплати замовлення відвантажується після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.

Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з товаром.

Зверніть увагу, що юридичні особи можуть отримати товар за дорученням з паспортом (одержувачем може бути тільки той працівник, на якого виписана довіреність) або з круглою печаткою організації та паспортом. 

При оформленні замовлення юридичній чи фізичній особі-підприємцю необхідно надати такі документи: 

- свідоцтво про реєстрацію, 

- свідоцтво платника ПДВ (при наявності), 

- свідоцтво платника єдиного податку (за наявності).

Оплата готівкою

Покупку можна сплатити готівкою при отриманні товару в магазині за адресою: м.Біла Церква, вул. Київська, 33. До кожного замовлення додається товарний чек.

Оплата при доставці

Покупку можна сплатити готівкою при отриманні замовлення у вказаному місці.. До кожного замовлення додається товарний чек.


Оплата Картами Visa и MasterCard (LiqPay)

Для оплати замовлень онлайн банківською картою Visa і MasterCard (LiqPay) виберіть при оформленні замовлення спосіб оплати «Карта Visa і MasterCard (LiqPay)». Після підтвердження замовлення Ви потрапите на сайт платіжної системи LIqPay, де необхідно буде ввести реквізити Вашої платіжної карти і пройти верифікацію за допомогою смс-повідомлення.

Якщо з будь-яких причин платіжна система не приймає оплату Вашою картою, Ви автоматично повернетесь на сторінку оформлення замовлення, де зможете вибрати інший спосіб оплати. 

Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.

Для отримання замовлення від перевізника необхідно мати документ, що засвідчує особу (паспорт або посвідчення водія) та номер товарно-транспортної накладної (ТТН), що буде надісланий SMS-повідомленням після відправлення.