Меню
Ваша картка

Блог RSS-канал

22 Nov Грунтовка Її види та застосування
0 76
ГрунтовкаЕе виды и применениеГрунтовка является одним из наиболее популярных строительных материалов, который применяется во многих сферах.В ходе ремонта чаще всего именно на грунтовке многие люди  пытаются сэкономить, рассчитывая бюджет средств, считая этот материал не самым важным. Однако на самом деле грунтование поверхности  очень важно,  именн..
22 Nov Рушникосушки
22 Nov Що взагалі таке ізогіпс та сатенгіпс?
0 78
Що взагалі таке ізогіпс та сатенгіпс? Сьогодні у цій статті ми розглянемо ці дві позиції та допоможемо Вам у розумінні шпаклівної науки.ЯкщоВи шукайте шпаклівку для обробки стін всередині приміщення - цеГіпсова штукатурка проста у роботі, посилена армуючими хімічними сполуками і мінеральною основою. Використовується як основний вид шпаклівки поверх..
22 Nov Цікаві ідеї зонування
0 74
В теперішній час обєднання в одному приміщенні відразу декількох зон - не рідкість.Для того, щоб воно перетворилося в гармонійний симбіоз, і існують прийоми зонування.Розповімо  про деякі з них на прикладі ,якщо в одному приміщенні спальня та гостина, це актуально в 1 кім кваритиріЗонування спальні та гостиної : важливі моменти 1. Розмір зон Розмір..
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)