Меню
Ваша картка

Блог RSS-канал

15 Mar Акція - Безкоштовна доставка по Білій Церкві
admin 0 307
                                                                            Умови Акції: 1. Перше замовлення на сайті : Зробити замовлення товару на сайті  ЕКО БУД БЦ через форму замовлення; ОПЛАТІТЬ ОНЛАЙН  - Банковский переказ чи LiqPay; Сума замовлення від 200 грн.; Доставка по м. Біла Церква ; Умови доставки :   замовлення  до  14-00   -..
22 Nov Грунтовка Її види та застосування
0 236
ГрунтовкаЕе виды и применениеГрунтовка является одним из наиболее популярных строительных материалов, который применяется во многих сферах.В ходе ремонта чаще всего именно на грунтовке многие люди  пытаются сэкономить, рассчитывая бюджет средств, считая этот материал не самым важным. Однако на самом деле грунтование поверхности  очень важно,  именн..
22 Nov Рушникосушки
22 Nov Що взагалі таке ізогіпс та сатенгіпс?
0 643
Що взагалі таке ізогіпс та сатенгіпс? Сьогодні у цій статті ми розглянемо ці дві позиції та допоможемо Вам у розумінні шпаклівної науки.ЯкщоВи шукайте шпаклівку для обробки стін всередині приміщення - цеГіпсова штукатурка проста у роботі, посилена армуючими хімічними сполуками і мінеральною основою. Використовується як основний вид шпаклівки поверх..
22 Nov Цікаві ідеї зонування
0 265
В теперішній час обєднання в одному приміщенні відразу декількох зон - не рідкість.Для того, щоб воно перетворилося в гармонійний симбіоз, і існують прийоми зонування.Розповімо  про деякі з них на прикладі ,якщо в одному приміщенні спальня та гостина, це актуально в 1 кім кваритиріЗонування спальні та гостиної : важливі моменти 1. Розмір зон Розмір..
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)